Paslaugos

Všį "Nidos vėtrungė" siūlo organizuoti vestuves pagal senuosius papročius Mažojoje Lietuvoje.

 

 

Šventės vieta

Etnografinėms vestuvėms geriausiai tinka kavinės restoranai ar kitos patalpos įsikūrę tradiciniuose žvejų namuose su jaukiais kiemeliais. Daugiausiai tokių vietų yra Kuršių nerijoje, Šilutės rajone ir Klaipėdos rajone. Tad vietą parinksime pagal Jūsų pageidavimus.

 

Kuo važiuoti

Siūlome Kuršių nerijoje užsisakyti „Etnobusą“ - autobusą šiaudiniu stogu, ypatinga tinka žalumynais išpuoštos karieos.

 

 

Vedantieji 

Istoriniuose vestuvių aprašymuose didelę šventės sėkmę atneša svarbiausi vestuvių personažai arba vedantieji – župonė (piršlienė), kvieslys arba kvieslės, martvežys. Šį meną išmano nedaugelis. Siūlysime Jums pačius geriausius.                                                                              

 

Muzikantai   

Etnografinėse vestuvėse itin svarbūs yra muzikantai ir dainininkai, atliekantys apeigines dainas, dalyvaujantys ritualuose, linksminantys svečius. Tam reikia gerai žinoti tradicijas, mokėti tam skirtas dainas. Siūlome Jums pačius geriausius tikruosius vestuvių muzikantus.

 

Nakvynė svečiams 

Esant poreikiui pasiūlysime nakvynės galimybes netoli šventės vietos.

 

Fotografas  

Manome, kad vestuvių fotografas yra vienas svarbiausių dalyvių, kurio šventėje neturi matytis, o po jos jis atsiranda su užfiksuotais gražiausiais vestuvių momentais.

 

Videooperatorius

Kai po daugelio metų vaikai ar anūkai kels vestuves, galbūt tėvų pavyzdys jiems bus pats geriausias patarėjas. Tad saugokite savo vestuvių šventę ne tik širdyje, bet ir video laikmenoje. Siūlome profesionalius vestuvių filmuotojus. .

 

Papuošalai 

Prie etnografinių vestuvių tinka ne bet kokie, o etno motyvais dekoruoti papuošalai. Rekomenduosime tinkamus.

 

Dovanos  

Siūlome dovanų pavyzdžius, kuriuos galbūt norėsite laikyti kaip šeimos relikviją ir perduoti iš kartos į kartą.

 

Kvietimai 

Mielai padėsime kviečiant svečius. Profesionalūs dizaineriai sukurs išliekamąją vertą turinčius kvietimus į Jūsų šventę.

 

Floristo dekoracijos   

Vestuvės ypatinga šventė, kurioje grožis ir estetika nepaprastai svarbu. Anksčiau visas kaimas dalyvaudavo kiemo ir vestuvių patalpos puošime. Dabar tam nebeturime laiko, tad siūlome floristus, kurie papuoš aplinką bei šventės vietą, priderins ją prie tradicinių Mažosios Lietuvos vestuvinių papročių.

 

Laivai 

Pasiplaukiojimas Kuršių mariomis – viena didžiausių atrakcijų. Ypatingus įspūdžius palieka buriavimas senovine Kuršmarių žvejybine valtimi - kurėnu. Vestuvėms laivus galima užsisakyti pagal pageidavimus  – jaunikio atvežimui, apeigoms ar vestuvininkų paplukdimui.